MG166C

페이지 정보

profile_image
작성자수정이 조회 5회 작성일 2020-09-15 23:07:54 댓글 0

본문

ЧТО ТАКОЕ МИКШЕРНЫЙ ПУЛЬТ yamaha mg166c

Екатерина Солопаева : Спасибо, почти все поняла
Viktor Suganov : А про компрессор почему не расказал. Как его регулировать на этом микшере?
Бақтығалй Оразов : Можно его использовать как услитель.
САН САНЫЧ : Можно пож обзор на ЯМАХА MIXER 8USB \ CT8 8 КАНАЛЬНЫЙ
Igvar & Roy Beats : Сложно мля
Зафар Гильфанов : Ничего непонятно, но очень интересно.
MegaSpeaker : Ни слова про компрессор
govemail : такой вопрос можно ли подключить два типа микрофонов конденсаторный и обычный ?
Джелем цыганский ансамбль : Все доступно, спасибо
ωαχρυёρ УЗБ : Ты много не говори сразу музыка поставит как работает чтобы удобно будет понять

YAMAHA MG166C

15. Yamaha MG166c keverő

A GL2200 bemutatóhoz képest másabb konstrukcióban, remélem így jobban átjön!

https://www.facebook.com/HangfalGyar/
Zsolt Molnár : Szia egy kis segítség kellene. Van egy dld 40 cm mélynyomóm amit nemnagyon használok mert nagyon sok a basszusa még kis hangerőn is. Az a bajom hogy nemnagyon tudom mennyit érhet, legjobban a dld zt szériához hasonlít de ennek vastagabb az alukosara és nagyobb a mágnese valamint mindegyik dld zt szérián fehérrel rá van írva a porvédőre hogy dld acoustic zt 15 az enyémen kék szinnel csak annyi hogy dld acoustic.Jó lenne tudni mennyit érhet kb.
Zsolt Molnár : Szia nekem egy Omnitronic CX-742 EL van nem egy csúcs cucc de szeretem mert nem nyúl bele a hangminőségbe mint az olcsóbb DJ keverők.
Roland Kovács : Nagyon jók a videók! Csak így tovább!
Dombi László : A yamahák nagyon jók. Sokan akik hangosítással foglalkoznak komolyabban is, ők is inkább Yamahát ajánlanak. Bár én most meg maradtam az Alto professional keverőnél.

... 

#MG166C

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 1,262건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.iconvention.or.kr. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz